
symposium Taal in de Natuur
Hoe kan de natuur bijdragen aan taalontwikkeling op school? Ontdek het op ons inspirerende symposium: "Taal in de natuur".
Lees meerHet Buitenlab van Thomas More Hogeschool is een groene oase in een drukke betonnen omgeving. Hier kunnen jouw leerlingen kennismaken met planten en dieren, onderzoeken hoe de natuur eruit ziet en ontdekken wat de natuur ze allemaal kan leren. Ook is het mogelijk om met elkaar vuur te maken, brood te roosteren of appels te poffen.
Erwin Groenenberg
"Je kunt een leerling vandaag iets leren; maar als je zijn nieuwsgierigheid kunt prikkelen zal hij zijn hele leven blijven leren."
Erwin is een koploper in het Onderzoekend en ontwerpend leren. Als bioloog is hij tevens expert Natuuronderwijs en buitenonderwijs. Bij Thomas More Academie geeft hij vele trainingen over dit onderwerp, naast de Post-hbo opleiding Specialist Onderwijs in Omgeving. Erwin is ervan overtuigd dat je het beste leert vanuit de werkelijkheid, met echte uitdagingen en vragen. Met echte materialen en leerlingen. Problemen en vragen die op je pad komen, los je het beste op door vragen te stellen en oplossingen te ontwerpen. Daarbij moet je fouten durven maken en breed durven verkennen. Leren doe je samen vanuit je intrinsieke motivatie, met eigen verantwoordelijkheid en reflectief vermogen om je handelen steeds te verbeteren. Hoewel er weinig ruimte meer lijkt voor een onderzoekende en ontwerpende manier van werken in en buiten de klas, leert Erwin je als geen ander hoe je dit toch vrij eenvoudig implementeert. Je ervaart direct betrokken leerlingen en creëer je boeiend en prettig onderwijs dat ervoor zorgt dat leerlingen nieuwsgieriger worden en een maker van de toekomst willen zijn!
teamscholing
o.b.v. offerte
1 bijeenk.
o.b.v. offerte
Een beleefpad of thema-activiteit in het buitenlab is een ervaring op zichzelf, geeft energie en maakt kinderen nieuwsgierig. Na een bezoek aan het Buitenlab kunnen de kinderen weer opgeladen en geconcentreerd aan het werk. Ontdek de mogelijkheden van ons Buitenlab!
Een bezoek aan het buitenlab duurt 2 uur.
Leerkrachten, schoolteams en klassen uit het primair en voortgezet onderwijs die geïnteresseerd zijn in innovatieve onderwijsmethoden en technologieën.
Duur: in overleg
Startdatum: in overleg
Locatie: buitenlab op Thomas More Hogeschool
Trainer: wordt gekozen passend bij de ontwikkelvraag
Opleidingskosten: op basis van offerte
Hoe kan de natuur bijdragen aan taalontwikkeling op school? Ontdek het op ons inspirerende symposium: "Taal in de natuur".
Lees meerBenieuwd naar jouw reis tot leerkracht bij onze pabo? Ontdek het zelf tijdens de volgende open dag. Onze hogeschool is dan een speelveld van experiences, voorlichtingen, een pabo markt en nog veel meer. Je vindt ons op 300 meter van Rotterdam Centraal Station. Voel je welkom en meld je aan!